Keyfinize bakın

En sevilen yerli ve yabancı içecekler, usta barmenlerin hazırladığı lezzetli kokteyller 24 saat boyunca size keyif vermeye hazır! Sports Bar’da sizin için dünyanın en ünlü spor kanallarında heyecan verici karşılaşmalar kesintisiz yayında.

Lobby Bar

The Raga Side’nin giriş katında 10.00 - 23.00 saatleri arasında hizmet veren Lobby Bar’da keyifle zaman geçirebilirsiniz. Yerli ve yabancı içecekler eşliğinde ister romanınızı okuyun ister sevdiklerinizle keyifli sohbetler edin. Lobby Bar sizin için huzurlu bir ortam sunuyor.

Pool Bar

Havuzun tadını doyasıya çıkarmanız için Pool Bar 10.00 - 08:00 (ertesi sabah) saatleri arasında servis yapıyor. Yerli ve yabancı içecekler, özel kokteyller eşliğinde keyifli anlar sizi bekliyor. Yüzmenin getirdiği mutlu yorgunluktan sonra keyifli yudumlarla dinlenebilirsiniz.

Plaj Bar

Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarırken yalnız değilsiniz. Plaj Bar 10.00 - 23:30 saatleri arasında keyfinize keyif katıyor. Yerli ve yabancı içecekler, lezzetli kokteyller plajda size eşlik ediyor. 12.00 - 16.00 saatleri arasında çeşitli atıştırmalıklar, 11.00 - 15.30 arasında gözlemeler ve 16.00 - 17.00 saatlerinde dondurma ve waffle’lar servis ediliyor.

Pastane

The Raga Side’de en tatlı anları yaşamanız için pastanemiz 11.00 - 23.00 saatleri arasında sizi keyiflendirecek lezzetler hazırlıyor. Tatlılarınızın ve pastalarınızın yanında çeşit çeşit içeceklerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Sports Bar

Heyecan verici karşılaşmaları ekranlara taşıyan Sports Bar 18:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Dünyanın en ünlü spor ve eğlence medya grubu Sky TV tüm kanalları Sports Bar’ın ekranlarında! En sevdiğiniz içeceği alın ve çekişmeli karşılaşmaların tadını çıkarın.

Disco

Haftanın belirli günlerinde 23.00 - 02.00 arasında eğlenceye ev sahipliği yapan Disco’da içeceğinizi alıp kendinizi müziğin ve dansın ritmine bırakabilirsiniz.