Baştan sona konfor

Rahat etmeniz için tasarlanan odalarımızın tamamı klimalı ve zemini ahşap parkelerle döşeli. Odalardaki telefon ve kablosuz internet bağlantısıyla kesintisiz iletişim elinizin altında. Son teknoloji televizyon ve her gün doldurulan minibar eğlenceyi odanıza taşıyor. Etkileyici manzaralarla buluşmak için balkona çıkmanız ya da pencereden bakmanız yeterli. Duş, saç kurutma makinesi, bornoz, havlular, terlik ve makyaj aynası istediğiniz gibi hazırlanabilmenizi sağlıyor. Ayrıca siz dışarıdayken yatağınız düzeltiliyor, havlular yenileniyor ve odanız akşam için hazırlanıyor.

Standart odalar

Baştan sona konforlu odalarda etkileyici manzaralarla buluşma zamanı! 27 m² genişliğindeki Standart odaların manzaraları bulundukları konuma göre değişiyor. Bazıları büyüleyici deniz manzarasına bakarken, bazıları Side’nin doğal çevresini görüyor.

Rezervasyon

Suite odalar

Ne kadar geniş o kadar rahat diye düşünüyorsanız, Suite odalar tam size göre! 40 - 57 m² genişliğindeki Suite odalar içinde bir oturma odasını ve bir de yatak odasını barındırıyor. Side’nin etkileyici doğasına ya da masmavi denize bakan bu odalarda konaklamak ayrı bir keyif.

Rezervasyon

Engelli odaları

Konuklarımızın özel ihtiyaçlarını düşünerek tasarladığımız Engelli odaları, The Raga Side çatısı altında hizmet veriyor. 27 m² genişliğindeki bu odalar misafirlerimizin gerçek rahatlığı hissetmelerini sağlıyor.

Rezervasyon