Deniz, kum ve güneş!

The Raga Side sahile sadece 80 metre mesafede. Dolayısıyla denizin ferahlatıcı kokusunu her an hissedeceksiniz. Pencereyi açtığınızda ya da balkona çıktığınızda doğru yerde olduğunuzu fark edeceksiniz. Büyüleyici manzara sizi kendisine çektiğinde hızlı adımlarla sahile ineceksiniz.

Eğlence kumsalda

Kumsalda şemsiyeniz ve şezlongunuz hazır. Snack Bar sizin için gün boyu sahilde leziz yiyecek ve içeceklerin servisini yapıyor. Size de doğal olarak Türkiye’nin en sevilen sahilinde güneşlenmenin tadını çıkarmak kalıyor. Akdeniz’in masmavi suları her an sizi serinletmeyi bekliyor.

Bir Akdeniz rüyası

Kıyının yanı başındaki beş yıldızlı bir otelde ultra her şey dahil hizmetler eşliğinde Antalya sahillerinde dinlenmek ve eğlenmek rüya gibi bir deneyim! Bir de bunun üzerine benzersiz lezzetleri ve sadece yetişkinleri barındıran huzurlu atmosferi ekleyin. Baştan sona keyifle dolu kusursuz günler için The Raga Side en doğru seçim.

Yüzme havuzları

The Raga Side’nin açık ve kapalı havuzları sizi her an yüzmeye çağırıyor. 400 m² genişliğe ve 140 cm derinliğe sahip açık havuz güzel havaların keyfini suda çıkarmanızı sağlıyor. 120 m² genişliğindeki ve 140 cm derinliğindeki kapalı havuz, olumsuz hava şartlarında ısıtılıyor ve yüzme keyfinizi şansa bırakmıyor.