Gurme lezzetler

Siparişinizin üzerine yetenekli şeflerimiz tarafından hazırlanan dünya mutfağından seçkin örnekler özel bir sunumla masanıza ulaşıyor. Pişirme derecesini sizin belirlediğiniz lezzetler hafızanızda asla unutamayacağınız etkileyici tatlar bırakıyor.

À la Minute Restaurant

The Raga Side’nin fine dining restoranı olan À la Minute Restaurant günün 24 saati sizin için hizmet veriyor. Sabah saat kaçta uyanırsanız uyanın, öğleden önce sizi burada dopdolu bir kahvaltı bekliyor. Portakal suyu, çay ve kahve çeşitleri gibi en taze içecekler de kahvaltınızla birlikte ücretsiz sunuluyor. Yetenekli şeflerimiz siparişlerinize göre beğenilerinize uygun pişirme derecesinde ızgara lezzetleri hazırlıyor ve kendi özel sunumlarını yapıyor. Sens Fresh salata köşesinde dünyanın en sevilen sosları da salatanıza eşlik ediyor. The Raga Side’de her yeni günde yeni bir tema hayata renk katıyor. Şeflerimiz de bu eğlencenin bir parçası olarak temaya uygun tatları hazırlıyor. En lezzetli yerli ve yabancı içecekler yemeklerle birlikte servis ediliyor.

Bistro Restoran

Haftanın her günü, günün her saati, önceden rezervasyon yaptırmadan a la carte yemek hizmeti alabilme konforu.

La Vita

İtalyan à la carte restoranı Cuisine Raffinée, incecik pizzaları ve harika makarnaları sizin için hazırlıyor. İtalyan mutfağının en güzel yemekleri 19.00 - 21.30 saatleri arasında ücretsiz olarak sizi bekliyor.

Sun and Fish

En taze ve lezzetli deniz ürünlerini à la carte balık restoranı Sun and Fish’te bulabilirsiniz. 19.00 - 21.30 saatleri arasında denizden gelen bu ücretsiz lezzetleri denemelisiniz.

Servis saatleri

Erken kahvaltı
06.00 - 07.00

Kahvaltı
07.00 - 10.00

Geç kahvaltı
10.00 - 11.00

Öğle yemeği
12.30 - 14:00

Akşam yemeği
19:00 - 21:00

Özel menü servisi
10:00 - 07.00